AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

admin cu lipsa bunelor maniere si cei 7 ani de acasa , daca are macar 7 ani ca varsta

In jos 
AutorMesaj
huntter
Member
Member

Data de inscriere : 13/03/2010

MesajSubiect: admin cu lipsa bunelor maniere si cei 7 ani de acasa , daca are macar 7 ani ca varsta   Lun Apr 05, 2010 9:55 pm

Rog unul dintre baieti, sa ia o masura in ceea ce-l priveste pe Pucca , sau mai nou K1nder, in vederea revizuirii comportamentului pe server, si revizuirea limbajului care eu il consider infect si de cea mai joasa spetza . azi, 5.04.2010., la 10:52, domnul amintit mai sus, a ajuns sa ma ameninte pe mine, cum ca citez : " iti dau ignore, iti iau adminu' si te fut in gura" . In primul rand nu este capabil sa citeasca un forum, unde eu mi-am anuntat retragerea de la drepturile de administrator, in al doilea rand , nu cred ca este un limbaj adecvat pt un server, chiar daca aveam coduri sau altele, iar in al 3-lea rand , as dori sa fie sanctionat, pt ca nu suntem de-o seama sa mi se adreseze el mie ca un oligofren ce e, ci sa se duca si sa vb el cu mama lui acasa asa. Multumesc anticipat! Respect!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
NextLevel.SiSSy
Founder ProLeague
Founder ProLeague

Warned Person :
Data de inscriere : 10/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: admin cu lipsa bunelor maniere si cei 7 ani de acasa , daca are macar 7 ani ca varsta   Mar Apr 06, 2010 9:38 am

Pai in Primul rand PuCCa sau k1nd3r are REMOVE datorata Limbajului infect care il foloseste pe server !!

----> Don`t Love And Cry, Just F*ck And Smile <----

☆☆☆ Nick:BuBBaX ☆☆☆
☆☆☆ ID: alex.haos / alexandrucristianamagda ☆☆☆
☆☆☆ Steam: ON! ☆☆☆
☆☆☆ Server: CS.ProLeague.Ro ☆☆☆
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://proleague-cs.forumhit.ro
Olaizola
Founder ProLeague
Founder ProLeague

Warned Person :
Data de inscriere : 12/03/2010
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: admin cu lipsa bunelor maniere si cei 7 ani de acasa , daca are macar 7 ani ca varsta   Mar Apr 06, 2010 12:19 pm

Merci pentru ca ai semnalat aceasta problema. Se pare ca acest specimen am mai avut cateva recidive, deja m-am saturat si eu de el, asa ca-l asigur pe aceasta cale ca are remove si nici nu va mai intra pe acest sever!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: admin cu lipsa bunelor maniere si cei 7 ani de acasa , daca are macar 7 ani ca varsta   

Sus In jos

admin cu lipsa bunelor maniere si cei 7 ani de acasa , daca are macar 7 ani ca varsta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CS.ProLeague.Ro :: Cine face abuz de admin-
Mergi direct la: