AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

sper sa primesc si io admin si dati un pro

In jos 
AutorMesaj
rageagiani
Member
Member

Data de inscriere : 13/04/2010
Localizare : tecuci

MesajSubiect: sper sa primesc si io admin si dati un pro   Mar Apr 13, 2010 11:39 am

joc cs de ceva vreme am 20 ani si sunt pe urma codatilor fara suparare ce care joaca cu coade aiem wall etc daca as avea admin leas da ban permanet fara sa mai intre in sevar si app sunt cam mereu pe sevar sper sa fiu pro si sa imi dati admin .

va multumesc nu o sa regretati daca imi dati admin o sami deplinesc munca pe care o are un admin . multumesc . : king
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
NextLevel.SiSSy
Founder ProLeague
Founder ProLeague

Warned Person :
Data de inscriere : 10/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: sper sa primesc si io admin si dati un pro   Mar Apr 13, 2010 5:28 pm

Bun : in PRIMUL rand nu ai respectat MODELUL de CERERE , si in al doilea rand nu ai zis cu ce nick joci pe server ? ca sa te cunoastem si noi !!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://proleague-cs.forumhit.ro
FaTTaL
Member
Member

Data de inscriere : 28/12/2010
Localizare : Bacau

MesajSubiect: sper sa primesc si io admin si dati un pro   Vin Dec 31, 2010 2:28 am

P.S: Respecta modelul si revino cu o cerere noua.In functie de cererea ta conducatorii acestui forum vor lua decizia potrivita.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: sper sa primesc si io admin si dati un pro   

Sus In jos

sper sa primesc si io admin si dati un pro
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CS.ProLeague.Ro :: Cerere Admin/Slot-
Mergi direct la: