AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

O neintelegere din partea lui S.L.P pentru toti admini si pentru Ala MIC

In jos 
AutorMesaj
rageagiani
Member
Member

Data de inscriere : 13/04/2010
Localizare : tecuci

MesajSubiect: O neintelegere din partea lui S.L.P pentru toti admini si pentru Ala MIC   Dum Apr 18, 2010 9:41 am

Daca io aduc pleyer si tin redirectele on tot timplul de dimineata pana seara si ca chestie nu stiu sa postez pe forum redirectile si bubbax stie treaba asta ca iam zis sa ma ajute se trezeste Ala MIc si imi zice sa pana diseara no sa mai am admin ca ce chestie si pe langa asta mai e in grad mai mare ca mine si intra pe sevar sta numai pe spectator si nu face nika .

Kiar vreau sa inteleg ??

Si app cand am facut cerere pentru admin am zis ca o sa fiu cel mai corect nu cei care vb urat adica injur se insulta primesc gag cei care intra pe sevar si sunt afk 1,2,3, runde primesc kick si cei care au coade primesc blind poze si ckiar si ban deci in cateva cuvinte sa stiti ca sunt cel mai rau admin si chiar urac codati .

Astept raspunsul? va multumesc.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Olaizola
Founder ProLeague
Founder ProLeague

Warned Person :
Data de inscriere : 12/03/2010
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: O neintelegere din partea lui S.L.P pentru toti admini si pentru Ala MIC   Dum Apr 18, 2010 6:28 pm

In primul rand nu inteleg ce mai cauti pe forumul asta! Asta este cel vechi si nu mai posta aici ca risti sa nu iti mai raspunda nimeni! Intamplarea a facut sa mai intru eu aici ca puteai ramane foarte bine fara raspuns! Forumul nostru acum este www.proleague.ro/forum intra acolo si fa-ti cunoscuta prolema!
Oricum sa-ti dau un raspuns aici:
-este un lucru foarte bun ca tii redirecte si mai aduci si playeri pe server, comportamentul bun iti aduce inca un atuu iar eforturile tale vor fi rasplatite, crede-ma si daca s-ar putea sa si postezi dovada redirectelor, chiar si cu ajutorul lui Bubbax ar fi si mai bine;
-nimeni nu-ti va lua gradul de admin, mai ales daca te si ameninta, poate respectivul isi v-a lua un mare WARN sau vreo retrogadare ( ramane de vazut);
-in ceea ce-l priveste pe adminul Ala MIC, este adevarat ca uneori sta spectator si poate nici macar la PC nu este, l-am vazut si eu de cateva ori si am sa iau masuri.
In final rugamintea mea este sa nu va mai certati, adminii intre voi, pentru ca asta ar fi o nota prosta si pentru server. Incercati sa fiti mai ingaduitori, pana la urma este decat un joc!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

O neintelegere din partea lui S.L.P pentru toti admini si pentru Ala MIC
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CS.ProLeague.Ro :: Cine face abuz de admin-
Mergi direct la: